2008-02-22

Achtergrond

Hoe komen we tot maatwerkonderwijs voor jongeren met ME/CVS?

ME/CVS is één van de ziektes waarvoor nog steeds geen medische oorzaak gevonden is. Krijgen jongeren die eraan lijden op school de ondersteuning die ze nodig hebben?

Ongeveer de helft van de jongeren met ME/CVS is ontevreden met de ondersteuning die zij van school krijgen om onderwijs te volgen. Waar lopen ze tegenaan en hoe kan die situatie worden verbeterd?

Ingrado was in 2021 betrokken bij het onderzoek en het webinar dat Pluut & Partners voor het ministerie van VWS uitvoerde. Zij komen nu met de eindrapportage over maatwerkonderwijs, ervaringsverhalen en een infographic. Je kunt de stukken hieronder downloaden.

Eindrapportage, ervaringsverhalen en infographic over ME/CVS met aanbevelingen voor betere ondersteuning op school

Eindrapportage

Download

Ervaringsverhalen

Download

Infographic

Download

Deel dit artikel

Gerelateerde Artikelen