De Wet inburgering 2021 geeft gemeenten sinds 2022 een regierol bij de begeleiding van nieuwkomers. Voor jonge nieuwkomers is goede afstemming met het onderwijs cruciaal: een Nederlands diploma biedt de beste start op de arbeidsmarkt. Welke routes zijn er na isk en hoe kan de samenwerking tussen gemeenten en onderwijs effectiever? Daarover gaat de uitwisselingssessie van LOWAN-vo en Divosa.
Tijdens de online uitwisselingssessie op 26 mei van 15:00 uur tot 17:00 uur komen de wettelijke kaders van de Wi2021, de Leerplichtwet én praktijkvragen over uitstroom, haalbaarheid en samenwerking aan bod.
De sessie is bedoeld voor professionals van isk’s, voor inburgeringsprofessionals van gemeenten, Doorstroompunten en leerplichtambtenaren.
Aanmelden
Wil je meer weten over uitstroom van jongeren uit nieuwkomersonderwijs? Meld je dan op de website van Divosa aan voor de uitwisselingssessie.