Home » Over Ingrado » Rayoncontactpersonen

Rayoncontactpersonen

 

Ingrado werkt met zes rayons, verdeeld over 39 RMC-regio’s. Alle regio’s zijn lid van Ingrado. Het rayon is de schakel tussen landelijke, regionale en lokale ontwikkelingen op het gebied van leerplicht en RMC. De regio’s binnen het rayon worden vertegenwoordigd door een rayoncontactpersoon vanuit leerplicht en / of RMC.

Rayoncontactpersonen (RCP) zijn de oren en ogen van Ingrado, richting de leden en naar Ingrado. We delen signalen en goede voorbeelden met elkaar tijdens de landelijke RCP-dagen, zodat we nog meer kunnen betekenen voor jongeren die het nodig hebben. Ingrado monitort deze signalen en voorbeelden en bespreekt deze met ministeries en ketenpartners.

Daarnaast organiseert elk rayon 1x per jaar een bijeenkomst met interessante lezingen en workshops. Wil je weten wanneer er een bijeenkomst gepland staat in jouw rayon? Hou dan de Ingrado agenda in de gaten. De data voor 2020 volgen binnenkort.

Wil je weten wie jouw rayoncontactpersoon is? Bekijk jouw regio op de kaart hierboven en zie de contactgegevens hieronder.

Functieprofiel rayoncontactpersoon Ingrado 2019 / 2020 (zie onderaan)

Interesse om ook rayoncontactpersoon te worden? Neem dan contact op met Carry Roozemond, Directeur-bestuurder Ingrado via: info@ingrado.nl

 

Rayon Noord (regio's 1-9)

Hanne Christensen hanne.christensen@groningen.nl
Bea van der Woude bvdwoude@leeuwarden.nl
Jaap Inberg j.inberg@sudwestfryslan.nl
Arlette de Graaf a.de.graaf@smallingerland.nl
Iris Mooy i.mooy@borger-odoorn.nl
Afke Hooghiemstra a.hooghiemstra@t-diel.nl
Rosalie Everts r.everts@dewoldenhoogeveen.nl 


Rayon Oost (regio's 10-14, 17 en 18)

Andy Veltink Andy.Veltink@ommen-hardenberg.nl
Julia Sahuleka j.sahuleka@voorst.nl
Inge Paalman i.paalman@almelo.nl
Dorien Weijers leerplicht@doetinchem.nl   
Anneke Veltman anneke.veltman@rblmidden-gelre.nl
Henny Sweers henny.sweers@wageningen.nl


Rayon Noord-West (regio's 20-25)

Ingrid van der Woude i.vanderwoude@rblgv.nl
Annette Pieluzek a.pieluzek@amsterdam.nl
Jackelien Bolhuis j.bolhuis@hoorn.nl
Jessica Rademaker jessicarademaker@debuch.nl
Franciska Meester f.meester@koggenland.nl 
Kelsey Haan k.haan@heerhugowaard.nl 
John Houtkamp jhoutkamp@haarlem.nl                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Arantxa Reurslag A.Reurslag@zaanstad.nl


Rayon Midden (regio's 15, 16, 19 en 26-28)

Judith van den Boom jvdboom@tiel.nl  
Irma Verweij Verweij@regiorivierenland.nl
Patty Goossens patgowi@gmail.com
Mariska van der Poel mariska.van.der.poel@utrecht.nl
Iwan Vis ivis@hollandrijnland.nl
Mark Westfa mwestfa@aadr.nl
Bernette Prins bernetteprins@denhaag.nl


Rayon Zuid-West (regio's 29-35)

Vera Delgado Silva vl.delgadosilva@rotterdam.nl
Laura Ambagtsheer le.ambagtsheer@rotterdam.nl
René Blaak rj.blaak@lvszhz.nl
Wendy Wolters w.wolters@goes.nl
Marsha Tazelaar m.tazelaar@terneuzen.nl
Monique Plouvier m.plouvier@rblwest-brabant.nl
Monique Acton mcm.acton@rotterdam.nl 
Linda Laugs l.laugs@roosendaal.nl 
Pauline van den Bosch pauline.van.den.bosch@tilburg.nl


Rayon Zuid-Oost (regio's 36-39)

Kirsten van Dijk k.v.dijk@mijngemeentedichtbij.nl
Hester Bergmans h.bergmans@eindhoven.nl
Mariëlle Verhoeven m.verhoeven@eindhoven.nl
Ingrid Wilmsen  i.wilmsen@eindhoven.nl
Ria Sloots r.sloots@helmond.nl
Mirjam de Vries m.devries@oirschot.nl
Jolanda Dings  j.dings@venlo.nl
Chantal Driessen c.driessen@venlo.nl
Judith Buscher j.buscher@heerlen.nl
Gwen Penders Gwen.Penders@sittard-geleen.nl

Downloads