Home » Over Ingrado » Rayons en rayoncontactpersonen

Rayons en rayoncontactpersonen

 

Ingrado werkt met zes rayons, verdeeld over 39 RMC-regio’s. Alle regio’s zijn lid van Ingrado. Het rayon is de schakel tussen landelijke, regionale en lokale ontwikkelingen op het gebied van leerplicht en RMC. De regio’s binnen het rayon worden vertegenwoordigd door een rayoncontactpersoon vanuit leerplicht en / of RMC.

Rayoncontactpersonen zijn de oren en ogen van Ingrado op casusniveau, richting de leden en naar Ingrado. We delen signalen, knelpunten en uiteraard ook goede voorbeelden met elkaar, zodat we nog meer kunnen betekenen voor de jongeren. Ingrado monitort signalen en knelpunten en bespreekt deze met ministeries en andere samenwerkingspartners, zoals belangenorganisaties.

Als rcp ontvang ik belangrijke signalen, knelpunten en good practices die ik monitor en kan inbrengen en bespreken tijdens de landelijke en lokale rcp-overleggen. Drie keer per jaar komen wij als rayoncontactpersonen bijeen voor overleg met beleidsmedewerkers van Ingrado om signalen, knelpunten en good practices uit te wisselen op casusniveau. Daarnaast delen we online kennis met elkaar via het communityplatform voor rayoncontactpersonen, vergaderen we elk kwartaal met ons rayon en organiseren we jaarlijks een rayondag.

Wil je weten wanneer er een bijeenkomst gepland staat in jouw rayon? Bekijk dan de Ingrado-agenda. Let op: sommige data zijn nog niet bekend. Deze volgen in de loop van het jaar.

Wil je weten wie jouw rayoncontactpersoon is? Bekijk jouw regio op de kaart hierboven en zie de contactgegevens hieronder!

Functieprofiel rayoncontactpersoon Ingrado 2018/2019

Interesse om ook rayoncontactpersoon te worden? Neem dan contact op met Carry Roozemond directeur-bestuurder Ingrado via: info@ingrado.nl

Rayon Noord (regio's 1-9)

Hanne Christensen hanne.christensen@groningen.nl
Bea van der Woude bvdwoude@leeuwarden.nl
Jaap Inberg j.inberg@sudwestfryslan.nl
Arlette de Graaf a.de.graaf@smallingerland.nl
Liesbeth Wijnen e.wijnen@assen.nl
Wieke Molema w.molema@menso-emmen.nl
Rosalie Everts r.everts@dewoldenhoogeveen.nl 


Rayon Oost (regio's 10-14, 17 en 18)

 

Rayon Noord-West (regio's 20-25)

Ingrid van der Woude i.vanderwoude@rblgv.nl
Annette Pieluzek a.pieluzek@amsterdam.nl
Caro Wustenhoff c.wustenhoff@purmerend.nl
Jackelien Bolhuis j.bolhuis@hoorn.nl
Ineke Helsdingen ineke.helsdingen@schagen.nl
Hanny Stork h.stork@heerhugowaard.nl 
John Houtkamp jhoutkamp@haarlem.nl
 


Rayon Midden (regio's 15, 16, 19 en 26-28)

Judith van den Boom jvdboom@tiel.nl  
Irma Verweij Verweij@regiorivierenland.nl
Patty Goossens patgowi@gmail.com
Dorien Tigelaar dorien.tigelaar@veenendaal.nl
Annemieke ten Heggeler a.ten.heggeler@utrecht.nl  
Iwan Vis ivis@hollandrijnland.nl
Mark Westfa mwestfa@aadr.nl
Nourdin el Masoudi nourdin.elmasoudi@denhaag.nl
Germaine Morgenstond GS.Morgenstond@leidschendam-voorburg.nl

 

Rayon Zuid-West (regio's 29-35)

 

Rayon Zuid-Oost (regio's 36-39)

Kirsten van Dijk K.v.Dijk@Sint-Michielsgestel.nl
Hester Bergmans h.bergmans@eindhoven.nl
Mariëlle Verhoeven m.verhoeven@eindhoven.nl
Ingrid Wilmsen  i.wilmsen@eindhoven.nl
Ria Sloots r.sloots@helmond.nl
Mirjam de Vries m.devries@oirschot.nl
Jolanda Dings  j.dings@venlo.nl
Chantal Driessen c.driessen@venlo.nl
Judith Buscher j.buscher@heerlen.nl
Gwen Penders Gwen.Penders@sittard-geleen.nl